Reklama LED

Oferujemy naszym Klientom nowoczesną formę reklamy outdoorowej w postaci kampanii reklamowej na ekranach LED należących do spółki Assetus S.A. Ekrany LED umiejscowione są przy najwiekszym C.H. w Łodzi - Manufakturze. Dzięki tak dobrej lokalizacji gwarantujemy największą skuteczność kampanii.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest najskuteczniejszą formą reklamy w Internecie ze względu na zaufanie internautów do organicznych wyników wyszukiwania. Jako agencja reklamowa oferujemy skuteczne pozycjonowanie w dogodnym modelu rozliczeniowym. Napisz do nas, poproś o darmową wycenę.

Kontakt

Zapytanie w sprawie oferty kampanii outdoorowej:
Sylwia Gola
reklamaoutdoor@assetus.pl
+48 505 532 811

Zapytanie w sprawie oferty kampanii online:
reklamaonline@assetus.pl
+48 42 611 10 60


Google AdWords

Reklama w Google, linki sponsorowane

Google AdWords to najpopularniejsza metoda na reklamę w wyszukiwarkach internetowych, oraz najłatwiejsza! Tak naprawdę kampanię może przeprowadzić każdy, jednak aby była skuteczna niezbędna jest pomoc specjalistów ds. SEO oraz SEM.

Jedynie doświadczenie w tworzeniu skutecznych kampanii Google AdWords może zapewnić jak najlepszą konwersję na cel. Skontaktuj się z nami - pomożemy wybrać najlepsze słowa kluczowe, opisy oraz przeprowadzimy krok po kroku przez uruchomienie, obsługę i monitorowanie pierwszej kampanii reklamowej w Google AdWords!