Reklama LED

Oferujemy naszym Klientom nowoczesną formę reklamy outdoorowej w postaci kampanii reklamowej na ekranach LED należących do spółki Assetus S.A. Ekrany LED umiejscowione są przy najwiekszym C.H. w Łodzi - Manufakturze. Dzięki tak dobrej lokalizacji gwarantujemy największą skuteczność kampanii.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest najskuteczniejszą formą reklamy w Internecie ze względu na zaufanie internautów do organicznych wyników wyszukiwania. Jako agencja reklamowa oferujemy skuteczne pozycjonowanie w dogodnym modelu rozliczeniowym. Napisz do nas, poproś o darmową wycenę.

Kontakt

Zapytanie w sprawie oferty kampanii outdoorowej:
Sylwia Gola
reklamaoutdoor@assetus.pl
+48 505 532 811

Zapytanie w sprawie oferty kampanii online:
reklamaonline@assetus.pl
+48 42 611 10 60


Reklama mobilna

Reklama bezpośrednio na jezdni

To ciekawa i spektakularna forma reklamy bezpośrednio na jezdni. Doskonały sposób na wyróżnienie się i dotarcie do widowni poprzez przemieszczanie się w przestrzeni miejskiej. Przekaz reklamowy dociera w miejsca, w których nie są dostępne inne nośniki reklamowe. Poza tradycyjnymi nośnikami komunikacji miejskiej można wykorzystać samochody wyposażone w przyczepę i dodatkowo zainstalować głośnik skupiając w ten sposób podwójnie uwagę odbiorcy.