Reklama LED

Oferujemy naszym Klientom nowoczesną formę reklamy outdoorowej w postaci kampanii reklamowej na ekranach LED należących do spółki Assetus S.A. Ekrany LED umiejscowione są przy najwiekszym C.H. w Łodzi - Manufakturze. Dzięki tak dobrej lokalizacji gwarantujemy największą skuteczność kampanii.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest najskuteczniejszą formą reklamy w Internecie ze względu na zaufanie internautów do organicznych wyników wyszukiwania. Jako agencja reklamowa oferujemy skuteczne pozycjonowanie w dogodnym modelu rozliczeniowym. Napisz do nas, poproś o darmową wycenę.

Kontakt

Zapytanie w sprawie oferty kampanii outdoorowej:
Sylwia Gola
reklamaoutdoor@assetus.pl
+48 505 532 811

Zapytanie w sprawie oferty kampanii online:
reklamaonline@assetus.pl
+48 42 611 10 60


Citylight Łódź

Reklama na przystankach

Citylight (CLP) Nośnik wolnostojący lub w wiatach przystankowych o wymiarach 120x180 w głównych ciągach komunikacyjnych. Oświetlenie poprzez rozproszone światło typu backlight zapewnia doskonałą jakość przekazu reklamowego po zmroku jak i podczas złej pogody.
Bliski i długi kontakt z ekspozycją, dzięki tym zaletą można umieścić więcej informacji na plakacie. Ekspozycja jest również widoczna dla poruszających się komunikacją miejską i samochodami osobowymi. W ramach miesięcznej kampanii ekspozycja ulega rotacji – dwie lokalizacje w cenie jednej.
Niski koszt druku umożliwia częstą wymianę layoutów.