Reklama LED

Oferujemy naszym Klientom nowoczesną formę reklamy outdoorowej w postaci kampanii reklamowej na ekranach LED należących do spółki Assetus S.A. Ekrany LED umiejscowione są przy najwiekszym C.H. w Łodzi - Manufakturze. Dzięki tak dobrej lokalizacji gwarantujemy największą skuteczność kampanii.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest najskuteczniejszą formą reklamy w Internecie ze względu na zaufanie internautów do organicznych wyników wyszukiwania. Jako agencja reklamowa oferujemy skuteczne pozycjonowanie w dogodnym modelu rozliczeniowym. Napisz do nas, poproś o darmową wycenę.

Kontakt

Zapytanie w sprawie oferty kampanii outdoorowej:
Sylwia Gola
reklamaoutdoor@assetus.pl
+48 505 532 811

Zapytanie w sprawie oferty kampanii online:
reklamaonline@assetus.pl
+48 42 611 10 60


Billboardy

Reklama na billboardach Łódź

Billboard 12m2 (BB12)Popularny nośnik budujący zasięg o wymiarach 504x234 o zasięgu ogólnopolskim.
Wysoka częstotliwość kontaktów z reklamą przy optymalnym nakładzie finansowym. Nośnik wolnostojący lub naścienny, doskonały przy realizowaniu kampanii reklamowych w centrach miast. Występuje właściwie we wszystkich dzielnicach.
Ekspozycja na plakacie papierowym lub na folii samoprzylepnej w przypadku dłuższych ekspozycji.

Billboard 18m2 (BB18) Nośnik wolnostojący o wymiarach 300x600, ustawiony prostopadle do drogi. Ekspozycja na papierowym plakacie podświetlona od zewnątrz zachowuje dobrą widoczność po zmroku. Duża powierzchnia plakatu optymalnie eksponuje treść reklamową. Wyselekcjonowane lokalizacje przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasy wjazdowe i wyjazdowe aglomeracji miejskich, dojazdy do centrów handlowych.