Reklama LED

Oferujemy naszym Klientom nowoczesną formę reklamy outdoorowej w postaci kampanii reklamowej na ekranach LED należących do spółki Assetus S.A. Ekrany LED umiejscowione są przy najwiekszym C.H. w Łodzi - Manufakturze. Dzięki tak dobrej lokalizacji gwarantujemy największą skuteczność kampanii.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest najskuteczniejszą formą reklamy w Internecie ze względu na zaufanie internautów do organicznych wyników wyszukiwania. Jako agencja reklamowa oferujemy skuteczne pozycjonowanie w dogodnym modelu rozliczeniowym. Napisz do nas, poproś o darmową wycenę.

Kontakt

Zapytanie w sprawie oferty kampanii outdoorowej:
Sylwia Gola
reklamaoutdoor@assetus.pl
+48 505 532 811

Zapytanie w sprawie oferty kampanii online:
reklamaonline@assetus.pl
+48 42 611 10 60


Pozycjonowanie stron

Skuteczna reklama w Internecie Łódź

Pozycjonowanie stron od lat jest najskuteczniejszą metodą na promocję swojej marki w Internecie. Codziennie miliony internautów przeszukuja Sieć WEB za pośrednictwem wyszukiwarki Google.pl w celu znalezieniu informacji, towarów oraz usług.
Nie pozwól, aby z wyników wyszukiwania trafili do konkurencji, napisz do nas już dziś. My zapewnimy skuteczne pozycjonowanie stron, które zdecydowanie zwiększy ruch na stronie internetowej, a ruch bezpośrednio przekłada się na zysk.

Dzięki nam Twój sukces w Internecie nie stanie już więcej pod znakiem zapytania - zadbaj o pozycjonowanie już dziś!