Reklama LED

Oferujemy naszym Klientom nowoczesną formę reklamy outdoorowej w postaci kampanii reklamowej na ekranach LED należących do spółki Assetus S.A. Ekrany LED umiejscowione są przy najwiekszym C.H. w Łodzi - Manufakturze. Dzięki tak dobrej lokalizacji gwarantujemy największą skuteczność kampanii.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest najskuteczniejszą formą reklamy w Internecie ze względu na zaufanie internautów do organicznych wyników wyszukiwania. Jako agencja reklamowa oferujemy skuteczne pozycjonowanie w dogodnym modelu rozliczeniowym. Napisz do nas, poproś o darmową wycenę.

Kontakt

Zapytanie w sprawie oferty kampanii outdoorowej:
Sylwia Gola
reklamaoutdoor@assetus.pl
+48 505 532 811

Zapytanie w sprawie oferty kampanii online:
reklamaonline@assetus.pl
+48 42 611 10 60


Niestandardowe rozwiązania marketingowe

Inne formy przekazu

Świat reklamy ma dużo możliwości. Podczas planowania kampanii reklamowej przystosowujemy ofertę do potrzeb Klienta. Bierzemy pod uwagę cel kampanii, grupę celową, punkty jej koncentracji i wiele innych czynników mających niewątpliwy wpływy na rezultaty akcji promocyjnych. Istotne jest również by realizacja pokrywała się z wizją Klienta dlatego jesteśmy w stanie zrealizować kampanię za pomocą tradycyjnych billboardów, rozgłośni radiowych, czy też ustawiając kolporterów w przebraniach. Jesteśmy otwarci i zrealizujemy każdą wizję Klienta w zakresie reklamy.

Kontakt

W celu ustalenia szczegółów kampanii, prosimy o kontakt:
Sylwia Gola
sylwia.gola@assetus.pl